MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11543144
nr 1154 3144
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Stolar, 4 st, "Ulfåsa"
Kondition: slitage, skador, renoveringsobjekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:33:30
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)